INFORMACJE PRAKTYCZNE

MIEJSCE

Kampus B Politechniki Łódzkiej

Wszystkie seminaria odbywać się będą w budynku CTI (Centrum Technologi Informatycznych) a warsztaty w Zatoce Sportu

ZAKWATEROWANIE:

w pobliżu kampusu znajduje się kilka hoteli w różnych przedziałach cenowych, np.

Double Tree by Hilton

Hotel Ibis

Novotel

Hotel Focus

Holiday Inn

Hotel Iness

Hostel Relax

Boutique Hotel (lokalizacje na ul. Stefanowskiego I Milionowej)

Hostele Flamingo i Cynamon na ul. Sienkiewicza, na trasie autobusu 57, między dworcem Łódź Fabryczna i kampusem PŁ


20% ZNIŻKI NA KSIĄŻKI DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI LEKTOR HIGH-TECH 2019 - TERAZ NA PRESTONPUBLISHING.PL!

Preston Publishing jest polskim wydawnictwem językowym. Wydajemy książki do nauki języków obcych w zupełnie nowej formie.

Każdy podręcznik składa się z kilkudziesięciu rozdziałów, każdy rozdział to jedno zagadnienie gramatyczne lub tematyczne. Poszczególne rozdziały zawierają zdania w języku polskim oraz ich tłumaczenie na język obcy.

Obok zdań znajdują się wskazówki dotyczące użycia słów, wyjaśnienia, uwagi odnośnie najczęściej popełnianych błędów, synonimy, tabele odmian, ciekawostki językowe i kulturowe, a także notatki dotyczące czasowników złożonych. Zdania dobraliśmy tak, aby wyczerpująco opisać dany temat i zwrócić uwagę na błędy popełniane przez Polaków.

Materiały są doskonałym uzupełnieniem każdego kursu, zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela, oraz świetnie sprawdzają się jako podręczniki do samodzielnej nauki języka.

Specjalizujemy się w książkach do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego rosyjskiego oraz portugalskiego.

Dla wszystkich uczestników konferencji LEKTOR-HIGH przygotowaliśmy 20% zniżkę na zakupy w naszym sklepie: prestonpublishing.pl, od 13 do 14 września 2019. Dodatkowo przy zamówieniach powyżej 100 zł zapewniamy darmową wysyłkę!

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ZE UCZESTNICY NASZEJ KONFERENCJI, W RAMACH OPŁATY KONFERENCYJNEJ, BĘDĄ MOGLI SKORZYSTAĆ Z PŁYWALNI ORAZ BOISKA DO GRY W BADMINTONA (NA MIEJSCU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA RAKIETEK I LOTEK).